Serwis wózków

Firma AJAX oferuje kompleksową naprawę wózków widłowych, serwis oraz konserwację. Nie koncentrujemy się tylko i wyłącznie na skutkach, ale szukamy przyczyn awarii, dzięki czemu w przyszłości można uniknąć wielu problemów związanych z poprawną pracą sprzętu. Posiadamy również własny magazyn części zamiennych do różnych typów wózków widłowych, dzięki czemu serwis może stać się jeszcze tańszy i szybszy. Na czas naprawy naszym Klientom oferujemy możliwość podstawienia zamiennego sprzętu, dzięki czemu praca może być ciągła mimo naprawy wózka widłowego.

Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia oraz posiadają długoletnią praktykę, dzięki czemu pozwala nam to na szybką lokalizację oraz naprawę uszkodzenia w wózku widłowym. Regularny serwis firmy AJAX zapewnia dobrą i bezpieczną eksploatację wózków widłowych. Serwisujemy wózki różnych marek takich jak Still, Linde, Komatsu, Toyota, Manitou, Mitsubishi czy Jungheinrich. Ponadto od wielu lat specjalizujemy się w naprawach wózków bocznych i wielokierunkowych takich jak Hubtex, czy Baumann

Firma AJAX oferuje swoim Klientom mobilny serwis (samochody warsztaty), dzięki któremu fachowa i doświadczona kadra ma możliwość naprawy poważnych usterek w wózkach widłowych na miejscu, u Klienta. Każdy wózek widłowy zostanie dokładnie sprawdzony w trosce o Państwa bezpieczeństwo! Zajmujemy się również dozorem technicznym UDT, dzięki czemu oferta firmy AJAX staje się wygodna i kompleta dla Klienta.

partnerzy